Rekapitulace 10. ročníku

Finálový den 10. ročníku soutěže Oděv a textil, Liberec 2023 je již nějakou dobu za námi. Dáváme proto k dispozici několik ohlédnutí.

Výsledková listina
Fotogalerie
Video

Budeme rádi, když nám napíšete nějakou zpětnou vazbu, abychom se mohli dále zlepšovat. Může se týkat jak samotného soutěžního dne, tak třeba i průběhu přihlašování a zasílání médií. Aplikaci ModelIS, kde se to všechno odehrávalo, jsme totiž letos nasadili poprvé a plánujeme ji dále upravovat a doplňovat. Například nahrané fotografie a hudba se budou zobrazovat přímo v přihlášce.

Napsat nám můžete ve formuláři, na který se dostanete kliknutím na odkaz níže. Ten je možno vyplnit anonymně. Budeme rádi, když nám jej vyplní co nejvíce účastníků (vč. autorů kolekcí, manekýn(ů) či diváků).

Zpětná vazba

Vaše přihlášky budou v aplikaci ModelIS viditelné do 8. října. Poté nebude možné se do ní přihlásit, neboť dojde k archivaci letošních přihlášek, programování a nasazení nových funkcí a překlopení do dalšího ročníku. Jakmile ji s vyhlášením příštího ročníku opět zpřístupníme, nebudete se muset znovu registrovat – veškerá stávající jména a hesla zůstanou aktivní.


Těšíme se na shledanou v září 2024! Sice se bude jednat o 11. ročník, ale naše soutěž bude slavit 10 let. 😉

Veškeré kategorie budou vyhlášeny na začátku ledna.

No a pokud vás zajímá historie naší soutěže, na tomto odkaze si o ní můžete něco přečíst.